font_preload
PL / EN
22 grudnia, 2016 godz. 15:09
7. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO
7. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO

Szczegóły wydarzenia

W dniach 25-27 października 2017 odbędzie się siódma edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju.

Od 2011 roku RENEXPO® Poland tworzy w Warszawie punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego Wydarzenie to skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Jest to nie tylko miejsce spotkań dla firm prezentujących nowości, ale także miejsce poruszania problemów z jakimi boryka się branża i miejsce prognozowania rozwoju energii jutra.

Oferta targów:

  • Specjalistyczne konferencje odbywające się równolegle do targów, to miejsce gdzie krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy i firmy prezentują tendencje, wyniki badań, technologie i innowacje w swoich dziedzinach.
  • Sieć kontaktów, jaką rozbudowaliśmy podczas organizacji naszych targów jest rozległa i wciąż się poszerza. Do sukcesu imprezy przyczyniają się znani w branży zarówno krajowi jak i międzynarodowi partnerzy.
  • International Business Matching to oferowane przez nas pośrednictwo w szukaniu partnerów biznesowych.

Poprzednia edycja okazała się dużym sukcesem. Warszawskie Centrum EXPO XXI gościło wiele znanych i cenionych na rynku OZE firm, zarówno z Polski jak i też z zagranicy.  W tym roku oczekujemy:

  • 115 wystawców
  • 4.400 odwiedzających
  • 1.300 uczestników konferencji

Tradycyjnie w ramach targów odbędzie się szereg konferencji, seminariów czy forów, które będą organizowane wraz ze stowarzyszeniami branżowymi.

Wystawcy RENEXPO Poland 2017 mają możliwość przeprowadzenia prezentacji podczas jednej z wybranej konferencji lub zaprezentowania swojej firmy, produktów i usług na forum. Jeżeli mają Państwo pomysł na ciekawą prezentację, zapraszamy do kontaktu!

Drodzy Państwo, stańcie się już dziś częścią kampanii komunikacyjnej i marketingowej RENEXPO® Poland! Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania niezobowiązującej oferty stoiska!

Informacje szczegółowe

Tematy targów

Kontakt