font_preload
PL / EN
6 marca, 2017 godz. 11:08
III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa pod patronatem BiznesAlert.pl
III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa pod patronatem BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, która została zaplanowana w dnia 27-28 kwietnia 2017 roku we Lwowie

Na konferencji spotkają się przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy. Będą rozmawiać o warunkach działania na terenie obydwu państw oraz poszukiwać płaszczyzn współpracy, wymienią poglądy na temat doświadczeń Polskich i ukraińskich przedsiębiorców. Celem wydarzenia jest przekazanie przez praktykujących przedsiębiorców w jasny i przejrzysty sposób wiedzy o najważniejszych zmianach w przepisach oraz tych zaplanowanych w 2018, w Polsce i na Ukrainie. Na konferencji zostaną przedstawione nowe tendencje w obrocie towarowym i zmiany w tym obszarze pomiędzy Ukraina i Unią Europejską. Zaplanowano dyskusję o działalności i kondycji nowych ukraińskich przedsiębiorstw w Polsce oraz polskich na Ukrainie i jakie wyzwania stoją przed tymi organizacjami?

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa to doskonała okazja dla przedsiębiorców polskich, którzy planują ekspansję na Ukrainie, przedsiębiorców ukraińskich, którzy chcą założyć działalność gospodarczą w Polsce, biznesmenów poszukujących partnerów handlowych w obu krajach oraz organizatorów z różnych branż segmentu B2B, zainteresowanych współpracą.

Wśród prelegentów na III Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej są m. in. Jan Załubski – prezes firmy Zet Transport, Tomasz Dąbrowski – Prezes firmy KDS, Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu, Piotr Alejski – Główny Dyrektor polskiej filii międzynarodowej firmy logistycznej SAT Albatros Sea Air Service, Bogdan Małachiwskyj – właściciel firmy T-Proekt. Organizatorzy spodziewają się około 200 uczestników. Dla zainteresowanych przedsiębiorstw jest przewidziana część wystawiennicza.

Rejastracja na stronie: http://rodemna.com/konferencja_biznesowa_2017_pl.php
lub przez evenea.pl: http://bit.ly/2mfzSVu
Wydarzenie w sieci Facebook: http://bit.ly/2mN37fu