font_preload
PL / EN
28 kwietnia, 2017 godz. 13:15
Kongres: Europejski Rynek Pelletu 2017
Kongres: Europejski Rynek Pelletu 2017

Szczegóły wydarzenia

Szanowni Państwo, w związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem pelletu zarówno w Polsce jak i Europie Zespół powermeetings.eu postanowił zorganizować pierwszą edycję Kongresu: Europejski Rynek Pelletu, który odbędzie się 1 i 2 czerwca 2017 r.

Kongres stanowić będzie neutralną platformę do wymiany informacji, osiągnięć i wyników doświadczeń. Będzie również doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W trakcie dwóch dni Kongresu poruszone zostaną najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące sytuacji w branży jak również dyskutowane kierunki jej rozwoju. Tematyka Kongresu stanowić będzie przekrój rynku począwszy od regulacji wspierających jego rozwój poprzez zagadnienia podatkowe, transakcje transgraniczne, najnowsze technologie i bezpieczeństwo produkcji, certyfikację, badanie jakości, logistykę dostaw jak również normy jakościowe dużych instalacji oraz urządzeń grzewczych na pellet.

Pierwszego dnia Kongresu po części konferencyjnej zapraszamy do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu naszemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego wydarzenia podobnie jak w trakcie naszych wcześniejszych spotkań w tym dla branży biomasy, które już na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych spotkań branżowych, stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów, tak aby branża mogła się rozwijać i z powodzeniem funkcjonować.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli:

  • administracji publicznej odpowiedzialnych za funkcjonowanie i wsparcie rynku
  • producentów i dystrybutorów pelletu
  • dostawców technologii i urządzeń do produkcji pelletu
  • firm certyfikujących i badających jakość pelletu
  • producentów i dystrybutorów instalacji i urządzań grzewczych
  • firm i instytucji chcących zainwestować w instalacje spalające pellet
  • firmy logistyczne
  • odbiorców pelletu – zarówno instytucjonalnych – przedstawicieli branży energetycznej i ciepłowniczej, jak i odbiorców prywatnych

Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu Kongresu!

Renata Kałużna, Dyrektor Zarządzający powermeetings.eu

Więcej informacji dostępnych na stronie: http://powermeetings.eu/wp/kongres-europejski-rynek-pelletu-2017/