font_preload
PL / EN
1 lutego, 2017 godz. 12:17
VI Wiosenne Święto Branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych
VI Wiosenne Święto Branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych

Szczegóły wydarzenia

  • Początek: 30 / 03 / 2017

W dniach 30 – 31 marca 2017 zespół powermeetings.eu wraz z Gospodarzem Honorowym firmą Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Segment Ciepło zapraszają do Białegostoku na VI Wiosenne Święto Branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu.

Nasze Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy i odpadów na cele energetyczne. Forum łączy zarówno wartości merytoryczne jak i możliwość spotkania się na neutralnym gruncie w miłej atmosferze z szerokim gronem specjalistów z branży co z pewnością sprzyja wymianie wiedzy, doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi i współpracy między nimi. Poprzednie edycje rokrocznie gromadziły blisko 300 uczestników.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych i przetwarzania odpadów oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej zapraszamy do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu naszemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowaliśmy zwiedzanie Elektrociepłowni Białystok – trzeciej co do wielkości w Polsce jednostce spalającej biomasę.

Do udziału w Forum zapraszamy przedstawicieli najważniejszych urzędów regulujących rynek jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy i innych paliw alternatywnych, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, firm zajmujących się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego Forum podobnie jak w trakcie jego poprzednich edycji stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów, tak aby branża biomasy i innych paliw alternatywnych w Polsce mogła się rozwijać i z powodzeniem funkcjonować.