font_preload
PL / EN
30 stycznia, 2018 godz. 21:18
XI Forum Europa – Ukraina
XI Forum Europa – Ukraina

Szczegóły wydarzenia

13 i 14 marca w Rzeszowie odbędzie się XI Forum Europa – Ukraina. Wezmą w nim udział przedstawiciele rządów i parlamentów oraz instytucji europejskich, polityki, dyplomacji, biznesu i nauki z Europy i Stanów Zjednoczonych. BiznesAlert.pl ma patronat nad tym wydarzeniem.


W konferencji weźmie udział ponad 500 uczestników z Polski, Ukrainy, krajów UE, krajów sąsiedzkich i USA. Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele parlamentów i rządów, instytucji unijnych, dyplomacji, biznesu, samorządów, organizacji międzynarodowych, ośrodków analitycznych i kół eksperckich.

XI Forum Europa – Ukraina to dwa dni debat i spotkań, podczas których odbędą się m.in. ponad 40 paneli dyskusyjnych poświęconych zagadnieniom gospodarczym, politycznym i społecznym, przedstawienie Raportu Głównego, a także 10 prezentacji ukraińskich regionów, wybranych sektorów gospodarki etc.

Najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym XI Forum Europa – Ukraina będą II Targi Wschodnie w Rzeszowie, w których wezmą udział ponad 70 wystawców z kilku krajów Europy. Targi, które będą w tym roku miały charakter otwarty, będą nie tylko możliwością przedstawienia flagowych produktów i projektów, która zaowocuje w umocnienie pozycji na rynku, ale także wspaniałą okazją do nawiązania kontaktów handlowych i wymiany doświadczeń.

Obrady Forum Europa – Ukraina będą się odbywały w G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego w podrzeszowskiej Jasionce.

Elektronicznej rejestracji na Forum można dokonać za pośrednictwem strony internetowej www.forum-ekonomiczne.pl.

Organizatorem Forum jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, a współorganizatorem – Województwo Podkarpackie.