? #AnkietaBA: Czy nasz portal powinien zmienić nazwę?

1 kwietnia 2019, 06:45 Alert
Byznesalert

Drodzy Czytelnicy, nasz portal powstał po to, by stanowić platformę dyskusji o szeroko rozumianej energetyce. Dlatego też codziennie z energią tworzymy dla Państwa materiały, w których opisujemy zmieniający się świat. Dla Państwa zmieniamy się i my, i w jednej sprawie potrzebujemy Państwa rady.

Energetyka wiąże się z polityką krajową, międzynarodową, z polityką klimatyczną, z innowacjami, z rozbudową infrastruktury, ale przede wszystkim jest to biznes. Stąd nazwa naszego portalu – BiznesAlert.pl.

W zawodowych i prywatnych rozmowach z Czytelnikami, naszymi Komentatorami, ale też w gronie redakcji dyskutujemy o zmianach, które moglibyśmy wprowadzić, by jeszcze lepiej dopasować się do Państwa preferencji. A że spora część z Państwa słowo „biznes” wymawia jako „byznes”, poważnie rozważamy zmianę nazwy portalu na „ByznesAlert.pl”. Odmienione logo widzą Państwo powyżej.

Co Państwo sądzą o naszym pomyśle? Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji na ten temat. Można także zagłosować w ankiecie na Twitterze poświęconej temu zagadnieniu.