Forum Technologii w Energetyce i Ciepłownictwie – Spalanie Biomasy

1 października, 2018 godz. 14:44
Forum Technologii w Energetyce i Ciepłownictwie – Spalanie Biomasy

Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do udziału w VIII edycji Forum Technologii w Energetyce i Ciepłownictwie – Spalanie Biomasy – najważniejszego jesiennego spotkania branży, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia z zakresu technologii spalania i współspalania biomasy. BiznesAlert.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Tegoroczna VIII edycja Forum odbędzie się w dniach 18 i 19 października 2018 w Ciechanowie, a zaszczytny tytuł Gospodarza Honorowego Forum objęło Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie.

Jest to już dziewiętnaste wydarzenie w tym temacie organizowane przez z największymi koncernami energetycznymi i ciepłowniczymi.

Spotkanie tworzone jest z myślą o dalszym rozwoju branży biomasowej i od pierwszej edycji stawia przed organizatorami ambitne zadanie stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń, a zarazem poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku biomasy od regulatorów poprzez producentów oraz dostawców rozwiązań technologicznych i odbiorców końcowych, do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.

Forum jest dwudniowym spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, połączonym z prezentacją firm oraz zwiedzaniem instalacji, które gromadzi specjalistów z sektora biomasy. Podczas dwóch dni Forum będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach specjalistów na temat eksploatacji, bezpieczeństwa technologicznego oraz konserwacji kotłów do spalania i współspalania biomasy jak również badania jej jakości i certyfikacji.

Prelekcje w trakcie Forum przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

Forum towarzyszyć będzie kolacja, która będzie doskonałą okazją do dalszej wymiany doświadczeń jak również do zawarcia nowych kontaktów biznesowych.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie oraz firmy inżynieryjne i badawcze.

Poprzednie edycje Forum rok rocznie zgromadziły szerokie grono ekspertów i przedstawicieli najważniejszych zakładów oraz firm z branży.

Więcej informacji: Forum Technologii w Energetyce i Ciepłownictwie