font_preload
PL / EN
14 listopada, 2018 godz. 13:27
Cykl spotkań „Energetyka dla Każdego 2018 – poznaj jasną stronę energii”
Cykl spotkań „Energetyka dla Każdego 2018 – poznaj jasną stronę energii”

Szczegóły wydarzenia

Jesień to okres malejących temperatur i jednocześnie rosnącego zapotrzebowania na energię. Między innymi z tego powodu SKN Energetyki przy Szkole Głównej Handlowej postanowiło zorganizować wydarzenie pod tytułem „Energetyka dla Każdego”. W trakcie trzech różnych spotkań prelegenci zaprezentują jasną stronę sektora energetyki. BiznesAlert.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Wydarzenie, zorganizowane przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, odbywa się w myśl całkowitej przystępności w ramach trzech osobnych spotkań o rożnej tematyce:

20 listopada – Wprowadzenie do Świata Energetyki

  • Spotkanie z przedstawicielem Siemens Polska, który brał udział przy budowie bloku energetycznego parowo-gazowego w Płocku, a który podzieli się najciekawszą wiedzą z zakresu energetyki,

27 listopada – Ekonomia w Energetyce

  • Zapoczątkowane tydzień wcześniej spotkanie kontynuować będzie ekspert z PGE S.A., który opowie o warunkach podejmowania decyzji o rozpoczęciu budowy bloku energetycznego od strony ekonomicznej,

4 grudnia – Kariera w Energetyce

  • Wydarzenie domkną specjaliści kilku różnych dziedzin, którzy na podstawie rzetelnych danych przedstawią sytuację młodych osób zatrudnionych w sektorze energetycznym.

SKN EnergetykiWYDARZENIE