Debata: W pogoni za trendami – technologie zeroemisyjne w energetyce

19 października, 2021 godz. 12:27
Debata: W pogoni za trendami – technologie zeroemisyjne w energetyce. Grafika organizatora. Debata: W pogoni za trendami - technologie zeroemisyjne w energetyce. Grafika organizatora.

Szczegóły wydarzenia


Stowarzyszenie ,,Z energią o prawie” zaprasza na drugą z debat wprowadzających do Kongresu Energetyki Przyszłości 2021 pt. „W pogoni za trendami – nowe technologie towarzyszące OZE”, która odbędzie się 19 października 2021 roku o godzinie 18:00, za pośrednictwem transmisji live na portalu Facebook.

Nowe technologie z dnia na dzień napędzają polską gospodarkę, a wraz z nią również sektor energetyczny. Nieustannie słyszymy o innowacyjnych rozwiązaniach dotyczących magazynowania energii czy też technologii związanych z wodorem.

Wiele się dzieje nie tylko na światowej arenie, gdyż również w naszym państwie mamy czym się pochwalić. W Polsce w ostatnim czasie została otworzona pierwsza linia produkcyjna perowskitów. Opracowane tych ogniw uznano za największą rewolucję na rynku fotowoltaiki od czasów wynalezienia pierwszych paneli w 1839 roku.

Podczas debaty „W pogoni za trendami – nowe technologie towarzyszące OZE” z gośćmi będziemy dyskutowali m.in. na temat strony, w którą podąża branża OZE, a także o przyszłości sektora energetyki.

Więcej informacji: tutaj.

Źródło: Stowarzyszenie z energią o prawie