Economic Security Forum ECONSEC 2016 pod patronatem BiznesAlert.pl

3 marca, 2016 godz. 14:00
loga5e2(1)

Szczegóły wydarzenia

  • Początek: 07 / 04 / 2016

Europejskie Centrum Biznesu oraz Kancelaria Elżanowski Cherka & Wąsowski mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w , który odbędzie się w Warszawie, w Hotelu Marriott w dniu 7 kwietnia 2016 r. Temat przewodni Forum brzmi: „Polskie bezpieczeństwo narodowe i gospodarcze”.

Bezpieczeństwo gospodarcze, militarne, strukturalne i energetyczne, pewność zaopatrzenia w surowce i stabilność międzynarodowego obrotu towarowego, a także gwarancja bezpieczeństwa granic UE, to najważniejsze zagadnienia przed jakimi stoi obecnie Polska. Stały się one wspólnym mianownikiem dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez reprezentantów UE, Stany Zjednoczone, Prezydenta RP, Rząd Polski i poszczególne resorty. Debata nad w/w kwestiami jest więc potrzebna, jak nigdy wcześniej.

Podczas Forum przedstawiciele kluczowych instytucji odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa kraju, eksperci w zakresie bezpieczeństwa gospodarczego, energetycznego, militarnego i cyberbezpieczeństwa, politycy, przedstawiciele biznesu i nauki wspólnie zastanowią się, jaki jest obecnie poziom bezpieczeństwa polskiej gospodarki i spróbują odpowiedzieć na pytanie, z jakimi wyzwaniami musimy zmierzyć się w najbliższej przyszłości.

Szczegółowe informacje: www.econsec.pl.