Executive Club organizuje debatę poświęconą tematyce zrównoważonego budownictwa

16 listopada, 2021 godz. 15:35
Grafika: Executive Club. Grafika: Executive Club.

Szczegóły wydarzenia


2 grudnia 2021 roku w hotelu Regent w Warszawie odbędzie się organizowana przez Executive Club debata poświęcona tematyce zrównoważonego budownictwa. Celem spotkania będzie merytoryczna dyskusja na temat odpowiedzialności względem użytkowników i środowiska naturalnego w sektorze budownictwa.

Transmisja wydarzenia zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube. Zaproszeni prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane ze zrównoważonym budownictwem.

Podczas dyskusji poznamy trendy w ekologicznym budownictwie oraz działania, które mają sprawić, że budownictwo jest bardziej przyjazne użytkownikom. Porozmawiamy również o odpowiedzialności i tym samym minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne przez wszystkie procesy powstawania inwestycji. Nie zabraknie również kwestii dotyczącej innowacji z obszaru automatyki dla budynków, która miałaby redukować straty energii.

Link do transmisji z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=_RoqixJWQEE

Najnowsze informacje dotyczące wydarzenia pojawiać się będą na stronie organizatora: https://executiveclub.pl/zrownowazonebudownictwo/

Źródło: Executive Club