Startup Session na Forum Europa – Ukraina

23 lutego, 2018 godz. 12:45
Forum Europa Ukraina

Szczegóły wydarzenia


W dniach 13-14 marca 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się XI Forum Europa – Ukraina, na które zapraszamy także startupy, młodych przedsiębiorców i innowatorów oferujących swoje produkty i usługi zarówno dla firm, jak i pojedynczych klientów.

Podczas Forum Europa – Ukraina w ramach pitchingów startupowych odbędzie się konkurs, w ramach którego będzie można wygrać udział w elitarnej ścieżce Startup Session podczas XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy w 2018 roku – największej konferencji międzynarodowej w naszej części Europy. Podczas ubiegłorocznego Forum w Krynicy odbyła się pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które w zamierzeniu ma być unikalnym miejscem spotkań wielkiego biznesu ze startupami w Europie Środkowo-Wschodniej.

„Udział w ścieżce Startup Session podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy dał nam wyjątkową możliwość prezentacji naszego projektu przed wybitną Komisją Ekspercką i zebrania niezwykle cennych uwag od osób o ogromnym doświadczeniu w biznesie i zarządzaniu. Wiedza, doświadczenie, nowe kontakty, ale też podbudowanie pewności siebie i wiary w to, że jesteśmy świetnym, zgranym zespołem tworzącym innowacyjny polski produkt – z tym wszystkim wróciliśmy do Krakowa z Krynicy!” – tak podsumował ścieżkę Startup Session podczas Forum Ekonomicznego 2017 roku Dominik Stasiak z Sinterit.

Szczegółowe informacje dot. Forum oraz link do rejestracji znają Państwo na stronie www.forum-ekonomiczne.pl

W przypadku pytań dotyczących udziału startupów w Forum Europa Ukraina prosimy o kontakt z p. Aleksandrą Baką: a.baka@isw.org.pl