Future Energy Forum

22 listopada, 2019 godz. 11:51
Future Energy Forum – Patronat BiznesAlert.pl Patronat BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia


II edycja Future Energy Forum odbędzie się 28 listopada 2019 roku w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Wydarzenie jest debatą na temat zagrożeń i kierunków rozwoju przemysłu energetycznego. To połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu. BiznesAlert.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Future Energy Forum to konferencja energetyczna, której ideą jest debata na temat najbardziej aktualnych problemów i wyzwań, jakie stoją przed sektorem energetycznym w Polsce, a zwłaszcza w regionie Podkarpacia. Najbliższa, druga edycja wydarzenia odbędzie się 28 listopada 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego. Program tegorocznej odsłony Future Energy Forum skupi się na omówieniu zagrożeń, które mogą dotknąć zarówno cały przemysł energetyczny, jak i poszczególnych przedsiębiorców działających na Podkarpaciu, ale też w kraju oraz poza jego granicami.

Południowo-wschodnia Polska to region o ważnym dla kraju, a także dla makroregionu znaczeniu energetycznym. To tutaj znajdują się kluczowe dla bezpieczeństwa energetycznego gazociągi i gazowe połączenia międzynarodowe. Tutaj też wydobywa się najwięcej gazu ziemnego i tutaj też znajduje się najwięcej magazynów gazu oraz jedna z największych elektrowni wodnych w kraju. W agendzie zostanie podjęta dyskusja na następujące tematy:

  • rola fotowoltaiki w systemie energetycznym kraju
  • rola prosumenta na rynku energetycznym
  • cena energii a poprawa efektywności energetycznej

Zachęcamy do zgłoszenia uczestnictwa, bo dzięki temu można łatwiej i efektywniej umawiać spotkania, i prowadzić rozmowy na temat szans i zagrożeń przemysłu energetycznego. Rejestracja na: https://evenea.pl/event/fef/

 

Ważne informacje

Termin: 28 listopada, godz. 10:00

Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953

Rejestracja na: https://evenea.pl/event/fef/

Więcej informacji na: https://g2aarena.pl/wydarzenie/fef/

 

Osoba do kontaktu:

Karolina Szpunar

Specjalista ds. Marketingu i PR

Tel. +48 792 799 121, e-mail: karolina.szpunar@cwkoperator.pl