Future Energy Summit 2019

19 kwietnia, 2019 godz. 13:06
Future Energy Summit pod patronatem Biznesalert.pl Future Energy Summit pod patronatem Biznesalert.pl

Szczegóły wydarzenia


Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Future Energy Summit 2019, organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Energetyki przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w dniach 22-24 maja 2019 roku. BiznesAlert.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Główną częścią projektu będzie 2-dniowa, międzynarodowa Konferencja „Start-upy w energetyce” (23-24 maja) podczas której przedstawiciele start-upów, inwestorzy oraz przedstawiciele czołowych spółek energetycznych wezmą udział w debatach lub wygłoszą prelekcje. Tematy, które zostaną poruszone podczas konferencji to m.in.: blockchain w energetyce, efektywność energetyczna, smart home, e-mobility, magazynowanie energii czy produkcja energii ze źródeł alternatywnych.

Po zakończeniu pierwszego dnia konferencji, uczestnicy udadzą się na netowrking party do jednego z klubów w centrum Warszawy, w celu nawiązania nowych kontaktów.

Podczas drugiego dnia konferencji odbędą się targi, na których wystawiać swoje stoiska będą start-upy, inwestorzy oraz największe spółki działające w obrębie sektora energetycznego. Dla wystawiających będzie to okazja do przedstawienia swojej działalności, a dla studentów możliwość porozmawiania z profesjonalistami.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie seria warsztatów przeprowadzonych przez przedstawicieli czołowych spółek z branży energetycznej, podczas których studenci będą mieli okazję nauczyć się podstawowych umiejętności potrzebnych do pracy w energetyce i nie tylko.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie: www.fes2019.pl

Rejestracja na konferencję oraz warsztaty możliwa jest poprzez w/w stronę internetową do dnia 19 maja 2019r.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem prelekcji, wystawieniem swojego stoiska podczas targów lub inną formą partnerstwa, do Państwa dyspozycji pozostaje koordynator projektu Dawid Gorol (tel. +48 604 877 945, e-mail: dawid.gorol@skne.pl)