III Kongres Energii i Ochrony Środowiska – Kongres Innowacji w Energetyce

18 października, 2019 godz. 14:01
Kongres Innowacji BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia


Trzecia edycja Kongresu IGEOS o innowacjach w energetyce przybiera w tym roku szczególną i szeroką formułę! Zapraszamy do kolejnej edycji wydarzenia, które odbędzie się 27 listopada 2019 roku w Warszawie.

Wyjątkowość wydarzenia zapewnia fakt, iż swoje siły zjednoczyły wszystkie liczące się w sektorze izby i towarzystwa, aby pokazać pełen potencjał działalności branży i poruszyć jak najszerzej zagadnienia polskiej energetyki, dllatego wydarzenie zmienia nazwę na KONGRES ENERGII I OCHRONY ŚRODOWISKA – III KONGRES INNOWACJI.

Wspólnie z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, Izbą Gospodarczą Gazownictwa, Polską Izbą Magazynowania Energii , Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Towarzystwem Gospodarczym Polskie Elektrownie, Towarzystwem Obrotu Energią, Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych, Stowarzyszeniem Energii Odnawialnej przejdziemy przez spektrum tematów i jak zawsze w niebanalny sposób, z odrobiną humoru, choć na poważnie, przedstawimy najciekawsze tematy z zakresu polityki energetycznej, nowych trendów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy do udziału. Wydarzenie jest bezpłatne.

Wszelkie szczegóły na Kongres Innowacji w Energetyce