Konferencja Atom dla Samorządu

8 listopada, 2023 godz. 11:30
02_ATOM_Linkedin_vid_prez_1920x1080px

Szczegóły wydarzenia


Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia staje po stronie zmian, jakie niesie ze sobą transformacja energetyczna w Polsce. Już 23 listopada 2023 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – konferencja „Atom dla Samorządu”, która zgromadzi ekspertów, decydentów i praktyków z całego kraju, aby wspólnie dyskutować o przyszłości energetyki jądrowej oraz jej wpływie na rozwój regionalny i lokalny. Konferencja odbędzie się w nowoczesnych wnętrzach Muzeum Śląskiego w Katowicach.

Przed Polską stoi wyzwanie nie tylko ekonomiczne, ale i ekologiczne. Globalne potrzeby związane z redukcją emisji CO2 oraz oczekiwania społeczne wobec czystej energii skłaniają do szukania nowych rozwiązań. Energetyka jądrowa, choć budząca wiele kontrowersji, wydaje się być jedną z odpowiedzi na te potrzeby. Konferencja „Atom dla Samorządu”, to miejsce, gdzie te zagadnienia zostaną poddane analizie.

Weź udział w rozmowach na forum na temat przyszłości energetyki jądrowej i jej wpływie na rozwój lokalnych miejscowości. Zapraszamy do rejestracji na Konferencję Atom dla samorządu w dniu 23 listopada w Katowicach.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.