ONLINE PV CONFERENCE & EXPO. Fotowoltaika w Polsce – perspektywy i wyzwania

25 czerwca, 2020 godz. 8:58
ONLINE PV CONFERENCE & EXPO

Szczegóły wydarzenia


Branża fotowoltaiczna w Polsce wiele lat czekała na swój czas. Wreszcie po wielu latach spełnił się sen wielu i branża zaczęła się rozwijać bardzo intensywnie. Jednak intensywny rozwój to również wyzwanie dla branży. W związku z pandemią nie ma wielu możliwości, aby się spotkać z przedstawicielami z branży i porozmawiać o perspektywach i wyzwaniach, przed jakimi ona stoi a przy okazji zaczerpnąć informacji o nowościach branżowych. Rozwiązaniem jest projekt ONLINE PV CONFERENCE & EXPO, który jest „efektem swoistej burzy mózgów”, jak o nim mówią organizatorki Malgorzata Bartkowski i Anna Zaremba. Celem projektu jest przybliżenie przede wszystkim instalatorom i inwestorom innowacji branżowych a także regulacji prawnych.

ONLINE PV CONFERENCE & EXPO  to międzynarodowe wydarzenie online, konferencja wraz z częścią wystawienniczą, kierowane do uczestników działających w branży fotowoltaicznej. Wydarzenie będzie realizowane na profesjonalnej, interaktywnej platformie zawierającej wydzielone segmenty takie jak: Recepcja, Scena Główna, Sesje, Część wystawiennicza Expo oraz Platforma Networkingowa. Uczestnicy podczas dwóch dni będą mogli swobodnie poruszać się po wszystkich segmentach i odwiedzać poszczególne pokoje webinarowe. Prelegenci i wystawcy będą mogli dokonywać prezentacji w formie transmisji na żywo lub poprzez emitowanie materiału nagranego wcześniej. Dodatkowo platforma umożliwia nawiązywanie relacji, pozwala na rozmaite interakcje i rozmowy poprzez czat/video pomiędzy uczestnikami.

Naszym celem jest stworzenie możliwości nawiązania nowych, umacnianie i rozwijanie relacji biznesowych w branży fotowoltaicznej. Wierzymy, że uczestnictwo w tym wydarzeniu online przyniesie uczestnikom takie same korzyści jak w wydarzeniu w formie tradycyjnej. Dodatkowo dzięki formie online, uczestnicy mogą ograniczyć koszty, które normalnie ponoszą w związku z uczestnictwem w tego typu wydarzeniach organizowanych stacjonarnie tj. koszty pobytu i dojazdu. Skupiamy się wyłącznie na tym co ważne czyli nawiązywaniu relacji i merytorycznej treści.

Strefa EXPO pozwoli firmom zaprezentować swoje produkty i przedstawić potencjalnym klientom ich zalety.
Wydarzenie zgromadziło wiele ważnych firm, które widzą potencjał polskiego rynku fotowoltaicznego. Wiele z nich jak na przykład Wattkraft GmbH, Trina Solar czy CCL Solar po raz pierwszy bierze udział w wydarzeniu branżowym w Polsce.

Wśród wystawców będzie można spotkać dodatkowo takie firmy jak Znshine Solar, Smart Grid Polska, ADM Poland, Kehua Tech, Szkolenia OZE, WIRE Solutions, Seraphim Solar System, Fastons, EnergyRE, Magazyn Fotowoltaika, Viridian Solar, Kancelaria Radzikowski i Szubielska, Solis, Semicon, Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki, LEWI Polska, Helukabel, SAI Electric, Eco Green Energy, SOLWIS Inteligentna Energia, UNAM Fotowoltaika, Easy Solar.

Sponsorem Głównym, wydarzenia jest Portal OZE – Szkolenia OZE. Sponsorzy Technologiczni ONLINE PV Conference&EXPO to Kehua Tech, Znshine I Seraphim.

Więcej informacji na stronie www.pvconfexpo.pl

Kontakt dla Mediów:

Malgorzata Bartkowski
Marketing, Kommunikation, Vertrieb

Tel.: +48-607909143 lub +49-1511-2948411

Email: mbartkowski@de-pol.eu