Paliwa Alternatywne – Waste to Energy – Energia z Odpadów

22 maja, 2016 godz. 19:24
WTE_II_315x144

Szczegóły wydarzenia


Istniejący w kraju potencjał produkcyjny paliw alternatywnych szuka obecnie nowych kierunków rozwoju. Niewątpliwie jest nim sektor ciepłowniczy i energetyczny, który też jest coraz bardziej zainteresowany tego typu paliwem. Mając na uwadze korzyści gospodarcze wynikające z wykorzystania lokalnie dostępnych odpadów/paliw alternatywnych na cele energetyczne – Zespół powermeetings.eu zdecydował się po raz kolejny zorganizować dla Państwa niniejszą Konferencję.

Nie może Państwa zabraknąć! Udział w Konferencji to szansa na osobiste zapoznanie się z branżą dostawców i odbiorców odpadów (producentów paliw alternatywnych, przedstawicieli spółek wytwórczych i komunalnych), jak również szansa na konstruktywne, biznesowe rozmowy.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Miło nam poinformować, iż Gospodarzem Honorowym Konferencji został MZGOK Sp. z o.o. w Koninie – zarządzający pierwszą w Polsce funkcjonującą spalarnią odpadów! Uczestnicy czerwcowego wydarzenia powermeetings.eu będą mieli możliwość obejrzenia z bliska tej instalacji.

Poprzednia edycja Konferencji, zgromadziła około stu ekspertów i przedstawicieli najważniejszych zakładów oraz firm z branży. Tegoroczna edycja Konferencji zapowiada się jeszcze bardziej wartościowa pod względem merytorycznym, organizacyjnym jak i biznesowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www Konferencji.

Do zobaczenia w dniach 9-10 czerwca br. w Hotelu Atut w Licheniu!