Top Industry Summit – X edycja

22 września, 2021 godz. 12:49
Top Industry Summit – X edycja. Grafika organizatora. Top Industry Summit – X edycja. Grafika organizatora.

Szczegóły wydarzenia


Top Industry Summit X edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej już wkrótce w Warszawie!

Konferencja Top Industry Summit przez lata zyskała rangę jednego z najbardziej cenionych wydarzeń na rynku. Jubileuszowa X edycja odbędzie się w dniu 27 października 2021 roku w hotelu Sheraton Grand Warsaw. Zwieńczeniem będzie wieczorna gala ogłoszenia laureatów konkursu „Diamenty Top Industry”.

Celem konferencji jest zainicjowanie otwartej debaty pomiędzy autorytetami biznesowymi i naukowymi o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa. Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podzielą się swoją wiedzą dotyczącą aktualnych trendów i technologii panujących w branży. Poruszony zostanie przede wszystkim temat Przemysłu 4.0 jakie są wyzwania transformacyjne i czy firmy są gotowe na zmiany? Jakie są najnowsze rozwiązania dla Przemysłu 4.0? Omówione zostaną również zagadnienia dotyczące inteligentnych fabryk takie jak cyberbezpieczeństwo i cyfrowe zarządzanie produkcją.

Ważnymi tematami będą również Logistyka 4.0 i energetyka w przemyśle. Poznamy m. in. nowe trendy i technologie w logistyce i możliwości zastosowania inteligentnych maszyn oraz porozmawiamy o optymalizacji kosztów pozyskiwania energii, OZE jako alternatywie dla paliw kopalnych oraz zastosowaniu gazu ziemnego w przemyśle. Wzorem poprzednich edycji, wieczorem, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki
„Diamenty Top Industry”. Kapituła konkursowa uhonoruje w ten sposób wyróżniające się spółki oraz osobowości branży za najważniejsze osiągnięcia, projekty i inwestycje.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie konferencji: tutaj.