Trwa rekrutacja do Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

19 lutego, 2019 godz. 14:35
Akademia Liderów rynku kapitałowego patront biznesalert

Szczegóły wydarzenia


Rusza rekrutacja do 14-tej edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego (ALRK). To wyjątkowy program szkoleń i staży w najbardziej prestiżowych instytucjach i firmach działających na polskim rynku finansowym. Udział w ALRK pozwala nie tylko zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie zawodowe, ale też dołączyć do grona najzdolniejszych profesjonalistów w Polsce. BiznesAlert.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Do projektu corocznie zgłasza się kilkaset osób z całej Polski. Po trzystopniowej rekrutacji wyłaniana jest finałowa 30-tka. Stypendyści projektu mogą liczyć na udział w 2-tygodniowej Szkole Letniej, gdzie będą brali udział w intensywnych szkoleniach, a następnie trafią na płatne staże w firmach partnerskich. W gronie Partnerów Projektu znajdują się tak prestiżowe instytucje jak C’M’S, McKinsey&Company, PKO Bank Polski czy Santander Bank Polska. Zgłoszenia można wypełniać pod adresem: https://bit.ly/2GEoMmg

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to najstarszy projekt organizowany przez Fundację im. Lesława Pagi. Fundacja, która obchodziła niedawno 15 – lecie istnienia, od lat buduje społeczność młodych profesjonalistów w sektorze energetycznym, zdrowotnym i rynku kapitałowego. Ten ostatni sektor zajmuje w historii Fundacji szczególne miejsce z uwagi na osobę patrona – współtwórcy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i pierwszego przewodniczącego Komisji Papierów Wartościowych.

– Od 15 lat rozwijamy przyszłe pokolenia liderów. Kształtujemy profesjonalne i etyczne postawy, dajemy odpowiedni warsztat i narzędzia. A ponadto budujemy społeczność ludzi pełnych entuzjazmu i pasji do zmieniania świata. – mówi Ewa Paga, Prezes Fundacji. – Mój mąż całe życie stawiał na młode pokolenie, a ja, poprzez Fundację, upamiętniam i kontynuuję to dzieło.

Więcej informacji o Akademii: paga.org.pl