V edycja Kongresu 590

5 maja, 2021 godz. 7:12
Kongres 590. Grafika organizatora Kongres 590. Grafika organizatora

Szczegóły wydarzenia


Wydarzenie otworzy wystąpienie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy o godz. 9.30. Drugi dzień rozpocznie się wystąpieniem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, również o godz. 9.30.

Podczas kongresu omówione zostanie pięć obszarów tematycznych, którymi są: bezpieczeństwo zdrowotne i ekologia, społeczeństwo, gospodarka, eksport i ekspansja gospodarcza oraz infrastruktura.

Wśród ponad 50 paneli znajdą się m.in. debaty o patriotyzmie gospodarczym, bezpieczeństwie polskiego rynku medycznego, geopolitycznych perspektywach dla Polski i świata, relacjach Polski i Azji, rozwoju branży kosmicznej w Polsce i świecie, Zielonym Unijnym Ładzie oraz wielkich inwestycjach infrastrukturalnych. To tylko niektóre z ponad 50 paneli, które przygotowaliśmy dla Państwa.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej, 5. edycji wydarzenia, będą m.in. politolog i futurolog dr George Friedman, ekspert do spraw geopolityki i geostrategii dr Jacek Bartosiak oraz ekspert w zakresie stosunków międzynarodowych dr Parag Khanna.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą 5. edycji Kongresu 590: tutaj.