V edycja Ukraińskiego Forum Gazowego

6 września, 2019 godz. 20:32
Ukraińskie Forum Gazowe Patronat BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia


Serdecznie zapraszamy na jubileuszową edycję Ukraińskiego Forum Gazowego, które odbędzie się w dniach 9-10 października w Intercontinental Hotel w Kijowie. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem medialnym BiznesAlert.pl.

Wydarzenie jest jedną z pierwszych, profesjonalnych konferencji, która odbędzie się tuż po najważniejszych zmianach politycznych na Ukrainie. W związku z tym oczekuje się, że komitet organizacyjny wydarzenia przywita między innymi przedstawicieli nowo wybranych członków ukraińskiego parlamentu i rządu. Uczestnicy będą mogli poznać oficjalne stanowisko w sprawie bieżących problemów, wyzwań i mapy drogowej rozwoju krajowego rynku gazu, a także plany rządu wobec wzmocnienia ukraińskiego sektora gazowego.

Z pewnością główna uwaga uczestników Forum skupi się na negocjacjach tranzytowych, zaangażowaniu partnerów europejskich i amerykańskich w zarządzaniu ukraińską infrastrukturą gazową oraz jej dalszej modernizacji.

Organizatorzy spodziewają się ponad 40 gości, którzy reprezentują krajowe i zagraniczne centra analityczne i konsultingowe, stowarzyszenia zawodowe, duże i średnie firmy, zaangażowane w sektory upstream, midstream i downstream oraz zarządzanie europejskim systemu przesyłu gazu.

Ambasadorowie Niemiec, Republiki Słowackiej, Węgier, Włoch, przedstawiciele ambasady USA, Banku Światowego i EBOiR potwierdzili już swój udział. W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych rynkiem energii do wzięcia udziału w Forum. Jesteśmy przekonani, że będzie on dla uczestników interesujący i przydatny.

Wszystkie zaktualizowane informacje dotyczące tego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej forum: ukrgasforum.org