VI Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego

26 lutego, 2018 godz. 20:06
expo_gas_v11 1_1

Szczegóły wydarzenia

  • Początek: 05 / 04 / 2018

W dniach 05 – 07 kwietnia 2018 r. w Łodzi (Hotel Double Tree by Hilton Łódź) odbędzie się VI Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego, organizowany przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. BiznesAlert.pl ma patronat nad tym wydarzeniem.

Debaty będą odbywać się pod hasłem „Rynek gazu ziemnego w Polsce – kierunki rozwoju”. W trakcie Kongresu przewidziane zostały trzy sesje tematyczne poświęcone kierunkom rozwoju rynku gazu w Polsce, regulacjom prawnym w branży gazowniczej oraz bezpieczeństwu technicznemu w kontekście rynku usług, producentów i odbiorców.

Sesje kongresowe i panele dyskusyjne uświetnione zostaną obecnością znanych i cenionych ekspertów branży gazowniczej, jak również przedstawicieli: Parlamentu, urzędów centralnych, instytutów badawczych, uczelni wyższych i stowarzyszeń technicznych.

Mamy nadzieję, iż dzięki wspólnemu zaangażowaniu i wsparciu po raz kolejny to ważne spotkanie branżowe stanie się platformą do konstruktywnej wymiany opinii i doświadczeń w zakresie najważniejszych kwestii związanych z funkcjonowaniem i rozwojem branży gazowniczej w Polsce.

Więcej informacji i rejestracja na stronie organizatora