XXI Forum Gospodarcze

20 stycznia, 2014 godz. 13:02

Szczegóły wydarzenia

  • Początek: 03 / 03 / 2014

Mikro, mała i średnia przedsiębiorczość na XXI Forum Gospodarczym w Toruniu

– XXI Forum Gospodarcze odbędzie się 3-4 marca 2014 r.

Forum Gospodarcze w Toruniu to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie. Hasło przewodnie XXI Forum Gospodarczego, które odbędzie w dniach 3-4 marca 2014 r., to „Integracja i Współpraca”, ze szczególnym uwzględnieniem mikro, małej i średniej przedsiębiorczości.

Na początku marca tego roku Toruń stanie się gospodarzem spotkania przedstawicieli świata polityki i biznesu. W czasie trwania Forum uczestnicy będą dyskutować na temat najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką.

Na naszej konferencji spotykają się profesorowie, wybitni etycy, socjologowie, politycy z różnych stron sceny politycznej, jak również wybitni ludzie gospodarki, którzy zarówno w Polsce, jak i w innych państwach na świecie kreują PKB u siebie. Forum ma na celu przede wszystkim inspirację świata polityki i biznesu do rozwoju naszej gospodarki, a dzięki ogromnemu zainteresowaniu mediów nasze wydarzenie odbija się szerokim echem w świecie i jest początkiem wielu ważnych decyzji mówi Jacek Janiszewski, Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, organizatora Forum.

Podczas dwóch dni obrad Forum Gospodarczego odbędą się liczne bloki dyskusyjne oraz spotkania biznesowe. – Mamy bardzo bogaty program. Będziemy rozmawiać o szansach rozwoju dla naszej gospodarki, a także problemach. Pojawi się wiele nowych wątków, ale będą też nasze stałe dyskusje. Tradycją naszego Forum jest panel pt. Rola kobiet w biznesie. W tym roku dyskusję tę zaszczyci swą obecnością pierwsza dama RP, pani Karolina Kaczorowska – zapowiada Jacek Janiszewski.

Głównymi blokami tematycznymi na tegorocznym forum będą: Gospodarka, Bankowość i Finanse, Energetyka, Środowisko, Infrastruktura i Komunikacja, Współpraca Międzynarodowa, Rolnictwo, Przetwórstwo, Handel, Sprawy Społeczne i Zdrowie

Partner Strategiczny: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Partnerzy medialni: TVP S.A., PAP, Polskie Radio, Polska The Times, Gazeta Finansowa, Agencja Informacyjna Newseria, Agencja Informacyjna ISNnews, Naszemiasto.pl, Bankier.pl, Cire.pl, Tocowazne.pl, RaportCSR.pl, Biznesalert.pl, Kurier365.pl

***

Forum Gospodarcze w Toruniu to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie. Podczas konferencji i paneli poruszane są aktualne problemy Polski i Europy, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Partnerstwa Wschodniego. Co roku w Forum uczestniczy ponad 1000 osób, a wśród nich najważniejsze postaci ze świata polityki, biznesu, nauki, z kraju i zagranicy. Podczas dwóch dni obrad odbywają się liczne panele tematyczne, spotkania biznesowe, bankiety, imprezy towarzyszące, w tym wydarzenia kulturalne.

Więcej o Forum: www.forumgospodarcze.pl
Kontakt:

 

Arkadiusz Piętak

Pełnomocnik Prezesa, Koordynator ds. mediów

Stowarzyszenie Integracja i Współpraca

E-mail: tomasz.rudzinski@forumgospodarcze.pl

Tel.: 512 499 926

 

Urszula Chodorowska

Wicedyrektor ds. PR

AM Art-Media Agencja PR Sp. z o.o.

mail: uchodorowska@art-media.com.pl

tel. 509 556 184