Zarządzanie projektami w obszarze: energetyka i surowce energetyczne

4 października, 2016 godz. 23:08
energia kabel pylon energetyka

Szczegóły wydarzenia


W imieniu Instytutu Studiów Energetycznych zapraszamy do udziału w warsztacie: Zarządzanie projektami w obszarze –  energetyka i surowce energetyczne

Zarządzanie projektami to bardzo szeroki i, można powiedzieć, modny temat. Istnieje wiele metodyk o dziwnie brzmiących nazwach, czy poziomów certyfikacji. Z pewnością ich przestrzeganie będzie miało wpływ na powodzenie każdego projektu. Praktyka pokazuje jednak, że kierownik projektu, pomimo legitymowania się pełną szufladą certyfikatów, może danym projektem źle zarządzać. Z drugiej strony osoba bez specjalnego przygotowania jest w stanie zrealizować z sukcesem nawet trudne i bardzo złożone zadania. Są też projekty specyficzne, w których powodzenie zależy od doświadczenia i znajomości branży.

Na te aspekty kierowania projektami eksperci Instytutu Studiów Energetycznych zwrócą uwagę uczestników warsztatu: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W OBSZARZE: ENERGETYKA I SUROWCE ENERGETYCZNE.

Omówione zostaną najlepsze praktyki działaniasposoby przewidywania i podchodzenia do pewnych zdarzeń, a także wskazówki, jak postępować w określonych przypadkach.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.szkolenia.ise.com.pl

Informacji telefonicznej udziela p. Wojciech Chromik – +48 502 680 789