Ładowarka KGHM ZANAM została doceniona na Międzynarodowych Targach Górnictwa w Katowicach

18 września 2019, 16:30 Alert

Po raz kolejny spółka KGHM ZANAM S.A. wzięła udział w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019 występując w charakterze współwystawcy na stoisku KGHM Polska Miedź S.A.

fot. KGHM ZANAM S.A.
fot. KGHM ZANAM S.A.

Na tegorocznej edycji targów postawiono na koncepcję jednego stoiska i wspólnej oferty produktowej oraz usługowej podmiotów z Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., która okazała się ciekawą i spójną inicjatywą uzmysławiającą odwiedzającym jak szeroki jest zakres działalności spółek związanych z przemysłem miedziowym. Największe w Polsce targi górnicze to doskonała okazja do spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, możliwość wymiany doświadczeń z branży górniczej i przeróbczej oraz sposobność do obserwacji panujących trendów.

KGHM dzieli się doświadczeniami z Żelaznego Mostu

Ostatnim edycjom targów katowickich towarzyszy konkurs dla wystawców promujący innowacyjne produkty i technologie. Spółka KGHM ZANAM ponownie zgłosiła swój najnowszy produkt – ładowarkę LKP-1701 – do kolejnej edycji konkursu w kategorii: „Innowacyjne Maszyny i Urządzenia” zdobywając wysokie drugie miejsce. Ta nagroda to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i rozwoju, dlatego staramy się nie zwalniać tempa i stale wyznaczać nowe standardy bezpieczeństwa i innowacyjności.

KGHM Polska Miedź