Michał Szaniawski został wiceprezesem ARP

24 grudnia 2015, 09:50 Alert

(Agencja Rozwoju Przemysłu)

Rada Nadzorcza ARP S.A.  podjęła uchwałę o odwołaniu ze składu Zarządu ARP S.A. Wiceprezesów Marka Szczepańskiego oraz Marcina Zielińskiego. Do wykonywania czynności Wiceprezesa Zarządu ARP S.A. został delegowany Michał Szaniawski – Członek Rady Nadzorczej ARP S.A.

Michał Szaniawski jest absolwentem Katholieke Universiteit Leuven w Belgii (European Masters in Public Administration) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (administracja). Był również stypendystą Ministra Edukacji, Nauki i Kultury Republiki Austrii na Wirtschaftsuniversität w Wiedniu. Ma 13 lat doświadczenia w zakresie funduszy europejskich.

W ostatnich latach pracował w Consulting Plus Sp. z o.o., gdzie jako członek zarządu i kierownik projektów kierował działalnością spółki dotyczącą funduszy europejskich. Był autorem cyklu projektów TEKLA PLUS dotyczących współpracy MŚP z jednostkami naukowymi w zakresie prac badawczo-rozwojowych. Projekty realizowane były w partnerstwie i we współpracy z największymi jednostkami naukowymi w kraju.
Michał Szaniawski jest też współzałożycielem fundujesz.pl – pierwszej polskiej platformy crowdfundingowej dedykowanej finansowaniu projektów społecznych.