Mostostal Warszawa z tytułem Kreatora Budownictwa 2015

1 grudnia 2015, 09:47 Alert
Mostostal_Warszawa

(Mostostal)

Mostostal Warszawa już po raz drugi z rzędu został uhonorowany tytułem Kreator Budownictwa, przyznawanym co roku przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Laureaci tytułu odznaczają się szczególnym zaangażowaniem w rozwój polskiego budownictwa.

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa przyznaje tytuły Kreatorów Budownictwa od 2012 r., aby promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale także inspirować i motywować laureatów do dalszych działań. W tegorocznej, 5. edycji konkursu nagrodzone zostały osoby i firmy za sukcesywne dążenie do rozwoju budownictwa oraz efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, jak również za jakość produktów, innowacyjne technologie i nowatorskie rozwiązania.

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 26 listopada 2015 r. w Pałacu Sobańskich w Warszawie, Mostostal Warszawa otrzymał tytuł Kreator Budownictwa 2015, za wykonawstwo prestiżowych inwestycji oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań kreujących rynek budowlany w Polsce.

Projekt Kreatorzy Budownictwa oficjalnie objęty jest patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Podczas Gali wszystkim laureatom gratulacje złożyli także goście specjalni: Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu, a także profesor Zbigniew Grabowski, prezes honorowy Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Nagrodę w imieniu Zarządu i pracowników Mostostal Warszawa odebrała Agata Falęcka, rzecznik prasowy Spółki.