PGE Obrót przygotowuje świąteczna promocję dla gospodarstw domowych

16 listopada 2017, 10:45 Alert
PGE logo
Logo PGE. Fot. BiznesAlert.pl

PGE Obrót wraz z 50 partnerami przygotowała akcję promocyjną adresowaną do klientów z grupy gospodarstw domowych. Akcja jest częścią świątecznej odsłony kampanii Spółki pod hasłem „Prąd jest lepszy z dodatkami”.

W okresie przedświątecznym PGE Obrót dodaje do swoich produktów dla gospodarstw domowych kupony zniżkowe do popularnych sklepów.

Warunkiem skorzystania z tych promocji jest zrealizowanie jednego z trzech elementów: zakup produktu PGE, korzystanie z elektronicznego Biura Obsługi Klienta lub wyrażenie zgody na otrzymywanie e-faktury. Akcja promocyjna rozpoczęła się 13 listopada i potrwał do 10 grudnia.

Kupony rabatowe klienci otrzymają w stacjonarnych Biurach Obsługi Klientem albo w formie linku do pobrania przesłanym mailem lub smsem. Użytkownicy PGE eBOK mogą sami wygenerować sobie ten kod – informuje spółka.

Zakupy z wykorzystaniem kodów rabatowych od PGE będzie można zrobić m.in. w sklepach: 5.10.15, Bartek, Duka, Gino Rossi, Intersport, New Balance, Puccini, Top Secret, Wittchen, Świat Zabawek, Pako Lorente, Pawo, Bytom.

Częścią kampanii „Prąd jest lepszy z dodatkami” są również dwa spoty telewizyjne informujące o rabatach i usługach dodatkowych do stałej ceny energii, a także działania promocyjne prowadzone w kinach – czytamy w informacji prasowej spółki.

Oprócz telewizji, akcja prowadzona jest w radiu, prasie, internecie oraz poprzez reklamę zewnętrzną.