PGNiG laureatem konkursu „Złota Strona Emitenta”

8 czerwca 2018, 14:30 Alert
PGNiG
fot. PGNiG

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w tegorocznej, XI Edycji Konkursu „Złota Strona Emitenta” otrzymało nagrodę w klasyfikacji „Najlepszy serwis IR”, w kategorii „Spółki giełdowe należ±ce do indeksu WIG20 i mWIG40″.

„Jeste¶my dumni z tego prestiżowego wyróżnienia, przyznawanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Potwierdza ono, że komunikacja, któr± PGNiG SA prowadzi z naszymi akcjonariuszami i inwestorami, między innymi za pomoc± serwisu internetowego, jest profesjonalna i skuteczna” – powiedział Michał Pietrzyk, Wiceprezes Zarz±du ds. Finansów PGNiG SA.

Nagrody zostały wręczone podczas jubileuszowej 10. Edycji Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, który odbył się 6 czerwca w Jachrance.

Złota Strona Emitenta

Złota Strona Emitenta to konkursu organizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszych witryn internetowych spółek giełdowych. Podczas weryfikacji strony internetowe s± analizowane, między innymi, pod k±tem takich obszarów jak: komunikacji z inwestorem, zawarto¶ci informacyjnej oraz użyteczno¶ci serwisu.

Nagrodę za najlepszy serwis IR PGNiG SA otrzymał już po raz trzeci, broni±c pozycji lidera. Wcze¶niej wyróżnienie to zostało spółce przyznane kolejno w 2016 i 2017 roku.

PGNiG