Polska wspiera Donbas. East Expo w Kijowie

7 września 2017, 06:45 Alert
ukraina
fot. Wikipedia/CC

Donbas ma potencjał, który mogą wykorzystać polskie firmy. Będzie można przekonać się o tym w Kijowie podczas targów East Expo 2017, które odbędą się w dniach 12–13 września.

Wezmą w nich udział małe i średnie przedsiębiorstwa z Obwodu Donieckiego i Ługańskiego, które powstały przy wsparciu finansowym Polski w ramach programu UNDP. East Expo 2017 przedstawi szereg ofert i zachęt skierowanych do przedsiębiorców z Ukrainy i zza granicy, agencji rozwojowych, przedstawicielstw dyplomatycznych oraz przedstawicieli władz różnych poziomów. W czasie imprezy będzie można się przekonać, jakie usług i produkty wytwarzane są przez regionalnych producentów na wschodzie Ukrainy. To także okazja do nawiązania kontaktów biznesowych.

Targi East Expo 2017 odbędą się w dniach 12-13 września 2017 w siedzibie Ukraińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej przy ulicy Velyka Zhytomyrska 33.

Projekt realizowany jest przez UNDP i finansowany przez rządy Japonii i Polski.

Partnerzy projektu: Doniecka i Ługańska Obwodowa Administracja Państwowa, Ukraińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Izba Przemysłowo-Handlowa Obwodu Donieckiego, Ługańska Regionalna Agencja Rozwoju.