KGHM na Polskiej Wystawie Gospodarczej w Stalowej Woli

17 stycznia 2020, 18:00 Alert
WhatsApp Image 2020-01-17 at 12.20.48
Fot. KGHM

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Polską Wystawę Gospodarczą w Stalowej Woli. Jednym z eksponatów była walcówka z Huty Miedzi Cedynia. – Ta wystawa to znakomita okazja, aby podsumować imponujące osiągnięcia polskiej gospodarki ostatnich lat – mówi prezes KGHM Marcin Chludziński.

Prezentacja osiągnięć i potencjału

Na Polskiej Wystawie Gospodarczej w Stalowej Woli można obejrzeć walcówkę z Huty Miedzi Cedynia. KGHM Polska Miedź to jedna z największych polskich firm i globalny gigant rynku miedzi, dlatego znalazł się wśród firm, które prezentują swoje osiągnięcia i potencjał w Stalowej Woli. Stoisko KGHM odwiedził inicjator wystawy, Prezydent RP Andrzej Duda.

– Polska Wystawa Gospodarcza to znakomita okazja, by podsumować imponujące osiągnięcia polskiej gospodarki ostatnich lat. KGHM Polska Miedź to champion polskiego rynku, a także dobry przykład na to, że lider przemysłu może być też liderem odpowiedzialnego rozwoju. Z dumą prezentujemy nasze produkty oraz dorobek w obszarze innowacji i rozwiązań proekologicznych – mówi prezes KGHM Marcin Chludziński.

KGHM Polska Miedź S.A./Jędrzej Stachura

PIE: Gospodarka o obiegu zamkniętym to środowiskowa konieczność i korzyść ekonomiczna