? Poranek BiznesAlert.pl: Zmiany na Ukrainie i w nazwie naszego portalu

1 kwietnia 2019, 09:00 Alert
Podcast BiznesAlert.p
Podcast BiznesAlert.pl

Wiosna to czas zmian, dotyczy to również naszego portalu, a konkretnie – jego nazwy. Niektórzy z Państwa słowo „biznes” wymawiają jako „byznes”, więc żeby lepiej dopasować się do Państwa preferencji, rozważamy zmianę szyldu na „ByznesAlert.pl”, ale w tej sprawie potrzebujemy Państwa rady. Co jeszcze przygotowaliśmy w Poranku (jeszcze) BiznesAlert.pl?

Urząd Regulacji Energetyki ostrzega przed zapewnieniem stałości dostaw w okresach szczytowego zapotrzebowania na moc. Problem ten może nastąpić już tej jesieni.

Bartek Sawicki rozmawia z prezesem Siemens Gamesa. Czy polskie OZE będą wspierane przez węgiel, jak teraz w Niemczech, czy przez gaz, jak w przyszłości w Niemczech?

Maciej Mazur z PSPA opowiada, co będzie się wiązać z Funduszem Niskoemisyjnego Transportu. Czy i kiedy będziemy mogli się spodziewać polskiego samochodu elektrycznego?

Wojciech Jakóbik przygląda się wyborom prezydenckim na Ukrainie. Czy w ich wyniku Julia Tymoszenko zostanie premierem kraju i doprowadzi do resetu w relacjach z Gazpromem?

Zapraszamy do wysłuchania podcastu: