Badacz megaprojektów na Kongresie 590

7 października 2019, 06:00 Alert

Podczas Kongresu 590 pod patronatem BiznesAlert.pl wystąpi badacz megaprojektów, który omówi potencjał Centralnego Portu Komunikacyjnego i nie tylko.

Prof. Bent Flyvbjerg jest jednym z najczęściej cytowanych ekspertów w zakresie planowania i zarządzania projektami a według niektórych zestawień – w całym obszarze nauk społecznych. Od przeszło ćwierćwiecza komentuje wydarzenia gospodarcze na łamach Wall Street Journal, Financial Times, Economist i wielu innych renomowanych pism, stacji telewizyjnych i rozgłośni naukowych.

Prof. Flyvbjerg to nie tylko teoretyk, wykładowca Oxford University i autor ponad 10 książek – pracował również jako konsultant globalnych korporacji i banków. W swojej bogatej karierze doradzał rządom Wielkiej Brytanii, Danii i Holandii w zakresie tworzenia polityki infrastrukturalnej i transportowej; uczestniczył też w pracach ciał doradczych przy ONZ i Komisji Europejskiej. Prof. Bent Flyvbjerg konsultował największe światowe projekty inwestycyjne: High-Speed 2 w Wielkiej Brytanii a także projekt szybkiej kolei w Kalifornii.

Informacje o wystąpieniu prof. Flyvbjerga można znaleźć w programie Kongresu 590.

BiznesAlert.pl

Ruszyła rejestracja na IV edycję Kongresu 590