Bieczek: Wspieramy wyprawę Andrzeja Bargiela

19 września 2013, 10:12 Infrastruktura

Dwóch Polaków, zjedzie z ośmiotysięcznika na nartach. Andrzej i Grzesiek Bargielowie wyruszyli 5 września w wyprawę życia – 6 tygodni wspinaczki, które zakończy zjazd na nartach z góry Shishapangma. CTL Logistics jest sponsorem strategicznym tej wyprawy.

– Z satysfakcją wspieramy wyprawę Andrzeja Bargiela. To wyjątkowy człowiek, który dostrzegając własny talent oraz możliwości realizuje konsekwentnie swoje marzenia i dlatego jest dla nas wzorem. To niezmiernie ważne co robi Andrzej, bo udowadnia, że stawianie sobie kolejnych bardzo trudnych celów, pokonywanie przeciwności i barier przy ich realizacji nie tylko wzmacnia i rozwija, ale zmienia całe otoczenie oraz odkrywa nowe możliwości. CTL Logistics wdraża nową strategię rozwoju jako kompleksowy operator logistyczny i jej najważniejszym warunkiem powodzenia jest motywacja i przekonanie naszych pracowników, że osiągniemy ten cel. Dlatego łącząc oba fakty w całość uznaliśmy, że to właśnie Andrzej Bargiel będzie najlepiej motywował nasz zespół i będzie mecenasem nowej strategii CTL Logistics. Uczestnikom wyprawy życzę niezłomności w realizacji tego ambitnego wyzwania, które będzie punktem odniesienia dla wielu podobnych wypraw w przyszłości – mówi Jacek Bieczek, Prezes CTL Logistics.

Projekt, w którym udział bierze czteroosobowy zespół, nosi nazwę Shishapangma Ski Challenge 2013. Celem jest zdobycie w jak najkrótszym czasie szczytu Shishapangmy (8013 m. n. p. m.) oraz zjazd na nartach  z samego wierzchołka góry. Shishapangma Ski Challenge 2013 jest wydarzeniem inicjującym projekt „Hic sunt leones”. Pod łacińską sentencją oznaczającą „nieznane kraje”  skrywa się wielki narciarski plan, zakładający zjazdy z najwyższych szczytów Ziemi. Jego pomysłodawcą jest Mistrz Polski w narciarstwie wysokogórskim i uczestnik wyprawy, Andrzej Bargiel.

Grupa CTL Logistics jest międzynarodowym koncernem logistycznym działającym od 1992 roku na rynku polskim i w krajach europejskich. Swoim klientom oferuje kompletny produkt logistyczny obejmujący transport kolejowy towarów masowych (tj. węgiel, koks, kruszywa, złom i inne), kontenerów, paliw i chemii, transport samochodowy, spedycję, dzierżawę wagonów oraz obsługę bocznic. Oferta obejmuje towarowy transport kolejowy, przewozy intermodalne, spedycję, usługi przeładunkowe, doradztwo celne, obsługę i utrzymanie taboru infrastruktury kolejowej oraz usługi na terminalach przeładunkowych. CTL Logistics wykonuje przewozy międzynarodowe, będąc tym samym logistycznym pomostem łączącym Wschód z Zachodem.