VIII Konferencja Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju po raz ósmy pod patronatem BiznesAlert.pl

21 grudnia, 2022 godz. 12:30
FIPR 2023 VIII Konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” 2023

Szczegóły wydarzenia

  • Początek: 11 / 09 / 2023

Doroczna konferencja o bezpieczeństwie energetycznym w Rzeszowie odbędzie się w dniach 11-13 września 2023 roku. BiznesAlert.pl jest patronem tego wydarzenia już po raz ósmy.

VIII Konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” 2023

Branża energetyczna po raz kolejny spotka się w Rzeszowie. Okazją będzie VIII Konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, która odbędzie się w dniach 11 – 12 września 2023 roku. Rozpoczęły się przygotowania do wydarzenia.  – W sposób konsekwentny integrować będziemy środowisko naukowe z polskich i zagranicznych ośrodków akademickich, a także w coraz większym stopniu chcemy dostrzegać młode osoby włączając je do dyskusji, a także gminy, bez których proces transformacji energetycznej w Polsce będzie utrudniony – zapowiada pomysłodawca cyklu konferencji dr hab. Mariusz Ruszel, prof. Politechniki Rzeszowskiej oraz prezes Instytutu Polityki Energetycznej.

Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie to powstały w 2015 r. niezależny think tank grupujący ekspertów zajmujących się energetyką. Instytut prowadzi działalność naukowo-badawczą, ekspercką, propaguje naukę i wiedzę o polityce energetycznej. Wydaje też analizy, raporty, książki czy anglojęzyczne czasopismo naukowe Energy Policy Studies.

Strona IPE: https://www.instytutpe.pl/

IPE na Facebooku: https://bit.ly/3yBbDBV

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie jest publiczną techniczną uczelnią akademicką stanowiącą część narodowego systemu edukacji i nauki. Kształci nowoczesne kadry dla gospodarki narodowej. Jej początki sięgają 1951 r.

Strona: www.prz.edu.pl