Future Energy Summit 2024

26 lutego, 2024 godz. 15:00
SKNE. Partner BiznesAlert.pl SKNE. Partner BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia


Studenckie Koło Naukowe Energetyki SGH jest organizacją powstałą w 2011 r.,  zrzeszającą osoby, których zainteresowania związane są z szeroko pojętym sektorem energetycznym. Należymy do najbardziej zróżnicowanego koła na SGH, jako że w naszych szeregach znajdują się nie tylko studenci SGH, ale również PW, SGGW, UW, a także innych warszawskich uczelni, co sprawia, że tworzymy bardzo urozmaiconą grupę ludzi, połączonych zamiłowaniem do energetyki! Priorytetowym celem organizacji jest szerzenie wiedzy oraz wzmacnianie zainteresowania zagadnieniami związanymi z energetyką wśród społeczności. W ramach realizacji celu tworzymy projekty, podczas których sami lub z pomocą specjalistów z branży przybliżamy problemy energetyki w formie dostosowanej do potrzeb odbiorców. Poruszamy aspekty techniczne, ekonomiczne, prawne, środowiskowe oraz społeczne związane z sektorem.

SKNE. Partner BiznesAlert.pl
SKNE. Partner BiznesAlert.pl

Opis przedsięwzięcia: FES to coroczna konferencja poświęcona pionierskim rozwiązaniom w energetyce i przyszłości całego sektora. Tegoroczna edycja przybierze wyjątkową, międzymiastową formę i skupi się na tematach innowacji wodorowych, a także nowościach w gospodarce obiegu zamkniętego. FES 2024 powstaje we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Nova Energia przy AGH w Krakowie. Wierzymy, że dzięki połączeniu naszych sił zapewnimy uczestnikom możliwość wszechstronnego spojrzenia na przyszłość branży energetycznej, obejmującego zarówno perspektywę techniczną, jak i gospodarczo-ekonomiczną. Co więcej, w tym roku, oprócz paneli, prelekcji czy debat, w planach mamy również wizytę w Elektrociepłowni PGE w Krakowie oraz siedzibie PSE pod Warszawą.

Program wydarzenia Future Energy Summit 2024:

13 marca – Dzień Promocyjny na Auli Spadochronowej SGH w godzinach 9:00-15:00

18 marca – Dzień I – Dzień prelekcji organizowany przez SKN Nova Energia w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

19 marca – Dzień II – Dzień wizyty w Elektrociepłowni PGE w Krakowie

20 marca – Dzień III – Przerwa w konferencji – czas na przejazd uczestników

21 marca – Dzień IV – Dzień prelekcji organizowany przez SKN Energetyki na terenie SGH (dokładny program zamieszczony poniżej*)

22 marca – Dzień V – Dzień wizyty siedzibie PSE pod Warszawą

Materiał promocyjny można znaleźć tutaj.