Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA 2019

4 czerwca, 2019 godz. 11:00
Konferencja Nafta-Gaz-Chemia 2019 Patronat BiznesAlert.pl Konferencja Nafta-Gaz-Chemia 2019 Patronat BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia


Konferencja i Wystawa  NAFTA- GAZ -CHEMIA to kluczowe tematy mające zasadniczy wpływ na strategie przedsiębiorstw sektorów nafty i gazu. Efektywna realizacja zadań w tych obszarach może wymagać zmian w strukturze sektorów między innymi z uwzględnieniem procesów konsolidacji. Nie bez znaczenia dla efektywności energetycznej Polski  pozostaje temat roli naszego kraju w integracji energetycznej regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Patronatem medialnym wydarzenia jest BiznesAlert.pl. 

Konferencja Nafta-Gaz-Chemia 2019 Patronat BiznesAlert.pl
Konferencja Nafta-Gaz-Chemia 2019 Patronat BiznesAlert.pl

Tematom tym, miedzy innymi, poświęcone będzie jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń branży paliwowej i gazowej jakim jest XVII Międzynarodowa Konferencja i Wystawa  NAFTA-GAZ-CHEMIA, która odbędzie się 9 października w Hotelu Novotel Warszawa Airport.

Podczas Konferencji postaramy się odpowiedzieć na wiele pytań kluczowych dla branży, m.in.:

  • Czy bezpieczeństwo energetyczne musi kosztować:?
  • Co dalej ze współpracą bilateralną z Ukrainą ?
  • Jak elektromobilność wpłynie na rynek nafty i gazu w Polsce?
  • Jakie działania poprawią naszą efektywność energetyczną?
  • Jak restrukturyzacja w sektorze nafty wpłynie na polski rynek?
  • Czy LNG to nowa ropa XXI wieku?
  • Jak zachować konkurencyjność polskiego i europejskiego przemysłu rafineryjnego i branż powiązanych?
  • Jakie inwestycje są potrzebne sektorom nafty i gazu?
  • Jakie są wąskie gardła polskiej infrastruktury gazowej?

To tylko niektóre pytania i problemy, z którymi wspólnie możemy się zmierzyć podczas wrześniowej Konferencji i Wystawy NAFTA-GAZ-CHEMIA.

Nowością tegorocznej konferencji będzie, organizowana na zakończenie sesji plenarnej, debata publicystów na temat: „Jaka jest polska polityka energetyczna?”, z udziałem czołowych dziennikarzy, ekspertów rynku energetycznego.

Prelegentami konferencji NAFTA-GAZ-CHEMIA są od lat czołowi przedstawiciele sektorów nafty i gazu, decydenci i eksperci rynku nafty i gazu z Polski i zagranicy. W konferencji co roku uczestniczy ponad 300 przedstawicieli administracji rządowej, zarządów firm z sektora nafty, gazu, energetyki i chemii, firm doradczych i konsultingowych, wyższych uczelni oraz instytutów naukowo – badawczych, stowarzyszeń, izb branżowych i bilateralnych, a także uznanych ekspertów branży energetycznej.

Zapraszamy Państwa do obecności na tym ważnym wydarzeniu oraz aktywnego włączenia się do dyskusji nad najważniejszymi problemami środowisk zaangażowanych w rozwój rynku nafty i gazu.

Więcej informacji na: www.naftaigaz.ztw.pl