Sektor paliwowy w obliczu regionalnych i globalnych wyzwań. Przyszłość polskich gigantów naftowych

14 października, 2019 godz. 15:03
Patronat BiznesALert.pl

Szczegóły wydarzenia


Branża paliwowa i przyszłość polskich gigantów naftowych będzie tematem wydarzenia inaugurującego kolejną edycję „Energetics Insight” w SGH w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem medialnym BiznesAlert.pl.

15 października 2019 roku w SGH w Warszawie odbędzie się panel dyskusyjny na temat „Sektor paliwowy w obliczu regionalnych i globalnych wyzwań. Przyszłość polskich gigantów naftowych”, który zainauguruje kolejną edycję cyklu spotkań „Energetics Insight”.

W dyskusji wezmą udział przedstawiciele PKN ORLEN i Grupy LOTOS – największych przedsiębiorstw branży paliwowej w Polsce:

– dr Adam B. Czyżewski, Główny Ekonomista w PKN ORLEN,

– Przemysław Bielecki, Kierownik Działu Regulacji i Relacji Międzynarodowych Grupy LOTOS.

 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w sali G152 SGH. W trakcie spotkania poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia, jak:

– zagraniczna działalność polskich spółek branży paliwowej,

– zmiany technologiczne jako wyzwanie dla sektora paliwowego w Polsce,

– perspektywa rozwoju przemysłu petrochemicznego,

– wpływ uszczelnienia systemu podatkowego i walki z mafiami paliwowymi na wyniki finansowe przedsiębiorstw i wzrost gospodarczy Polski.

 

Uczestnicy będą mieli również szansę zadania prelegentom najbardziej nurtujących ich pytań w ramach formuły Q&A.

Organizatorami cyklu spotkań „Energetics Insight” są Fundacja Aperte, SKN Energetyki SGH oraz Katedra Polityki Publicznej SGH będąca Partnerem Merytorycznym projektu.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie projektu www.energeticsinsight.pl oraz stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2585336625021833/