Tytani Energii 2014

19 stycznia, 2015 godz. 13:45
tytani4_245

Szczegóły wydarzenia


Wraz z organizatorami zapraszamy do uczestnictwa w proekologicznym konkursie „TYTANI ENERGII 2014” – zgłoszenia można nadsyłać od 14 stycznia do 20 marca. Udział w konkursie jest bezpłatny.

„Tytani Energii 2014” to unikalny i niekomercyjny konkurs organizowany przez Zespół CBE Polska. Plebiscyt skierowany jest do przedsiębiorstw z szeroko pojętego sektora przemysłowego, mogącego pochwalić się dobrymi praktykami w zakresie efektywności energetycznej, ochrony środowiska i ekologicznej produkcji, jak również do dostawców najlepszych rozwiązań dla sektorów związanych z biomasą i odpadami wykorzystywanymi na cele energetyczne.

Gala rozdania nagród „Tytani Energii 2014” jest wydarzeniem towarzyszącym IV Forum of Biomass & Waste i odbędzie się 15 kwietnia 2015 w spektakularnych wnętrzach Kopalni Soli w  Wieliczce. Uroczystość wręczenia statuetek i wyróżnień odbędzie się w sali widowiskowej „Warszawa”, która znajduje się na głębokości 122,5 m.

W konkursie Tytani Energii organizatorzy pragną nagrodzić i wyróżnić firmy, które są liderami w  konkretnych działaniach i projektach, dzięki czemu odnoszą sukcesy na lokalnych, krajowych i  międzynarodowych rynkach. Konkurs ma na celu popularyzację podmiotów przyczyniających się do rozwoju rozwiązań z zakresu efektywności energetycznej, najciekawszych produktów powiązanych z paliwami biomasowymi i odpadowymi, a także promocję innowacyjnej myśli technicznej.

Nagrody przyznawane będą przez Kapitułę Konkursową. Zasiadają w niej czołowi eksperci i naukowcy, posiadający wiedzę oraz doświadczenie niezbędne, by ocenić innowacyjne osiągnięcia związane z procesem wytwarzania zielonej energii i poprawą efektywności energetycznej. W  skład Kapituły wchodzą specjaliści reprezentujący różnorodne dziedziny energetyki. Statuetki przyznane zostaną za osiągnięcia w okresie od stycznia 2014 r. do początku 2015 roku w  następujących kategoriach:

  • produkt/rozwiązanie
  • wielkoskalowa inwestycja
  • lokalna inwestycja
  • odpowiedzialność środowiskowa

Szczegółowe, na bieżąco aktualizowane informacje o konkursie, a także odnośniki do kulis poprzednich edycji wydarzenia, można znaleźć na stronie internetowej organizatorów:

http://cbepolska.pl/pl/gala-konkursu-tytani-energii-2014.html