VIII Forum Biomasy i Pelletu w Ciepłownictwie i Energetyce

5 lutego, 2019 godz. 13:10
III Forum Biomasy i Pelletu w Ciepłownictwie i Energetyce Patronat

Szczegóły wydarzenia


W dniach 21-22 marca 2019 zespół powermeetings.eu wraz z Grupą ENERGA w roli Gospodarza Honorowego zapraszają do Elbląga i udziału w VIII Forum Biomasy i Pelletu w Ciepłownictwie i Energetyce – czyli kolejnej edycji najważniejszego wiosennego spotkania branży. BiznesAlert.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy na cele energetyczne. Od pierwszej edycji  głównym założeniem było stworzenie miejsca, gdzie przedstawiciele branży będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku oraz bieżącego otoczenia prawnego, skorzystać z doświadczeń innych praktyków branży jak również spotkać się na neutralnym gruncie, w miej atmosferze i utrwalić swoje dotychczasowe kontakty oraz nawiązać nowe, które z pewnością wielu zapewniły rozwój i funkcjonowanie na tym jakże trudnym rynku.

W wydarzeniu jak co roku udział wezmą przedstawiciele najważniejszych urzędów regulujących, rynek, Lasów Państwowych jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, firm zajmujących się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu naszemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum dzięki uprzejmości Gospodarza Honorowego – Grupie Energa zaplanowano zwiedzanie Elektrociepłowni Elbląg, należącej do Energi Kogeneracji, posiadającej blok opalany biomasą w formie pelletu oraz warsztaty: Uwarunkowania wykorzystania biomasy w systemach wsparcia OZE w świetle obowiązujących regulacji prawnych, które poprowadzi Pani Katarzyna Szwed-Lipińska, Radca Prawny, Ekspert ds. Systemów Wsparcia oraz wieloletni Pracownik URE.Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego Forum podobnie jak w trakcie jego poprzednich edycji stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów, tak aby branża biomasy w Polsce mogła się rozwijać i z powodzeniem funkcjonować.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Z pewnością warto już dziś zarezerwować termin 21 i 22 marca 2019 i dołączyć do uczestników najważniejszego wiosennego spotkania branży.

Kontakt z organizatorem:

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

 

tel.:   +48 22 740 67 80

e-mail: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu

www.powermeetings.eu