WEBINARIUM: Specjalizacja w zawodzie prawnika

27 kwietnia, 2020 godz. 8:48
WEBINARIUM: Specjalizacja w zawodzie prawnika

Szczegóły wydarzenia


SKNPE “on/off” zaprasza do udziału w kolejnym webinarium, które odbędzie się 30 kwietnia o godzinie 17.00. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem medialnym Biznesalert.pl.

Prawo energetyczne to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi prawa, która nieustannie stawia zarówno przed teoretykami jak i praktykami nowe wyzwania. To właśnie dzięki zgłębianiu tej konkretnej dziedziny wiemy jak ważna jest specjalizacja, która przecież oficjalnie w zawodzie prawnika nie istnieje.

Najbliższe spotkanie odbiegać będzie jednak od tematów stricte związanych z energetyką. Tym razem będzie to wykład „Specjalizacja w zawodzie prawnika”. Podczas spotkania postaramy odpowiedzieć na kilka nurtujących adeptów prawa pytań związanych z ich przyszłością w zawodzie.

Czy specjalizacja w zawodzie jest ważna?

Czy można być dobrym prawnikiem od wszystkiego?

Między innymi na te pytania odpowie nam autor cyklicznych materiałów poświęconych prawu nowych technologii emitowanych kilka razy w miesiącu w DDTVN, specjalista w zakresie ochrony danych osobowych, znajdujący się na 15 miejscu wśród najbardziej wpływowych prawników w Polsce według Dziennika Gazety prawnej , dr Maciej Kawecki.

Spotkanie odbędzie się w formie transmisji live za pośrednictwem Facebooka. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/251262209592045/