XX Międzynarodowa Konferencja Nafta i Gaz

23 lutego, 2023 godz. 15:29
_DSC3650

Szczegóły wydarzenia

  • Początek: 01 / 06 / 2023

Już po raz dwudziesty w gwiazdorskiej obsadzie w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja, poświęcona rynkom nafty i gazu, technologiom, inwestycjom i strategiom w nowej sytuacji międzynarodowej. Wydarzenie odbędzie się pierwszego czerwca 2023 roku.

W sześciu sesjach dyskusyjnych udział weźmie około czterdziestu przedstawicieli kierownictw polskich spółek ,polityków, analityków z kraju i zagranicy, specjalistów od rozwiązań technicznych .

Tematyka kolejnych sesji obejmuje bezpieczeństwo energetyczne Polski i Europy, niezależności energetycznej, bilansowania systemu energetycznego.

Umówione zostaną zagadnienia restrukturyzacji sektora nafty i gazu ,szans realizacji założeń twórców koncernu multienergetycznego, pogodzenia zasad rynku, planów ekspansji i interesu odbiorcy.

W debatach na temat polskiego przemysłu nafty i gazu mowa będzie o inwestycjach w polskim przemyśle paliwowym i nowych technologiach w dziedzinie infrastruktury wydobywczej i krytycznej, budowie i renowacji sieci gazowych, cyberzagrozeniach i cyberochronie .

Oddzielna sesja będzie poświęcona po raz pierwszy polskiej energetyce jądrowej.

Pogląd tych menadżerów i polityków, którzy obecnie decydują o kształcie sektora nafty i gazu, zostanie skonfrontowany z opinią publicystów, zajmujących się od lat obserwacją polskiej polityki energetycznej.

Wśród uczestników poszczególnych sesji znajda się m.in. przedstawiciele kierownictw Ministerstwa Klimatu i Środowiska , Ministerstwa Aktywów Państwowych , PERN ,Orlenu, Gaz-Systemu i innych krajowych i zagranicznych korporacji, posłowie na Sejm RP, liczni eksperci techniczni i analitycy. Patronem medialnym konferencji jest BiznesAlert.pl.