Rusza rejestracja na Gazterm 2020

23 czerwca 2020, 13:45 Alert

Tegoroczna Konferencja Gazterm odbędzie się w dniach od 27 do 30 września 2020 roku w Międzyzdrojach. Na spotkaniu omówione zostaną kwestie branży energetycznej w Polsce i na świecie. Uczestnicy mogą zgłosić swój udział do 15 września 2020 roku.

Gazterm 2020. Grafika: Gazeterm
Gazterm 2020. Grafika: Gazeterm

Rejestracja

Organizatorzy poinformowali, że wszystkie nadesłane zgłoszenia, po przyjęciu przez Biuro Organizacyjne, będą pisemnie potwierdzane. W odpowiedzi przesłany zostanie dokument o sposobie płatności.

Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać na załączonym druku na adres e-mail gazterm@gazterm.pl do 15 września 2020 roku. W przypadku rezygnacji z udziału w XXIII Konferencji Gazterm w terminie krótszym niż 14 dni przed jej rozpoczęciem osoba zgłaszająca pokrywa sto procent kosztów uczestnictwa i zakwaterowania.

Program tegorocznej konferencji obejmować będzie najważniejsze trendy obecne w polskim i międzynarodowym gazownictwie oraz czynniki, które w przyszłości kształtować będą sytuację na rynkach gazu. Panele dyskusyjne i towarzyszące im prezentacje koncentrować się będą m.in. na tematach związanych z bezpieczeństwem rynków, współpracą międzynarodową w zakresie handlu gazem oraz integracją rynków gazu w regionie Trójmorza i Morza Bałtyckiego.

Gazterm/Jędrzej Stachura

Gaz-System podpisze umowy na rozbudowę gazoportu w Świnoujściu