Orlen umożliwia bezgotówkowe transakcje na autostradach

21 grudnia 2015, 10:30 Drogi
Autostrada

Kierowcy posiadający karty Flota, Open Drive i Mikroflota mają już możliwość bezgotówkowego rozliczania opłat za wszystkie autostrady w Polsce – czytamy w informacji od spółki.

PKN Orlen uruchomił możliwość płatności kartami za przejazdy AmberOne Autostradą A1 na odcinku Toruń-Gdańsk zarządzaną przez GTC SA. Obok autostrady A1, kartami Flota, Open Drive i Mikroflota można regulować koszty przejazdu na całej autostradzie A2 zarządzanej przez GDDKiA i Autostradę Wielkopolską (AWSA) oraz całej autostradzie A4 od zachodniej do wschodniej granicy.

Kwestia zwiększenia do maksimum zasięgu płatności kartami flotowymi była dla nas i naszych klientów niezwykle istotna od samego początku, dlatego też niezmiernie się cieszymy, że udało nam się zrealizować ten cel. Dzięki temu zwiększyliśmy komfort podróżowania i zarządzania flotą – komentuje Andrzej Kisała, Kierownik Działu Rozwoju Sprzedaży Flotowej PKN Orlen.

PKN Orlen konsekwentnie poszerza portfolio kart paliwowych i dba o rozwój już funkcjonujących produktów. Dzięki szerokiemu zakresowi usług dodatkowych takich jak serwisowanie pojazdów, mobiParking czy viaTOLL zwiększamy komfort zarządzania kosztami związanymi z funkcjonowaniem floty samochodowej w firmie.

Źródło: PKN Orlen