Paliwo dla elektromobilności. Konferencja West Meets East z patronatem BiznesAlert.pl

3 listopada 2017, 14:23 Alert
Samochód elektryczny Tesla
fot. cleantechrevolution.co

Wiodący eksperci, wiedza o zachodnich doświadczeniach z elektromobilnością i cenne informacje o rynku samochodów elektrycznych – to wszystko i wiele więcej oferuje konferencja konferencja West Meets East: Charging Central & Eastern Europe’s Electromobility Revolution. Odbędzie się w Warszawie 6 i 8 listopada, a portal BiznesAlert.pl objął ją patronatem.

Konferencję wspólnie organizują CleanTechnica.com, portal poświęcony zagadnieniom czystej energii i technologiom z tym związanym, oraz Greenway – firma, która buduje największą infrastrukturę ładowania samochodów elektrycznych w Polsce i Słowacji.

Konferencja West Meets East (Zachód spotyka Wschód) jako pierwsza w Polsce przyjrzy się dokładnie ekosystemowi elektromobilności rodzącemu się właśnie w tym rejonie Europy centralnej i wschodniej. Będzie doskonałą okazją do spotkania z wiodącymi ekspertami z obszaru elektromobilności, zapoznania się z najważniejszymi kwestiami związanymi z rozwojem rynku oraz zdobycia dużej dawki wiedzy. W trakcie omawiana będzie zróżnicowana infrastruktura ładowania i jej rozwój w naszym regionie Europy, samochody elektryczne i ich rynek – zarówno pod kątem technologicznym i ekonomicznym, ale też prezentujący doświadczenia i preferencje użytkowników z Europy Środkowo Wschodniej, a także regulacje prawne i inwestycje publiczne.

W drugim dniu konferencji przedstawiony zostanie dokument “Dobre praktyki infrastruktury ładowania w Europie Środkowo-Wschodniej”, zawierający wskazówki dla samorządów lokalnych, których rola w planowaniu infrastruktury ładowania będzie całkiem.

Konferencja będzie wyjątkową okazją do zapoznania się z aktualnym stanem rozwoju rynku i zdobycia wiedzy w bezpośredniej rozmowie z osobami zajmującymi się tą tematyką zawodowo na co dzień. Szczerze polecamy i do zobaczenia na miejscu.

Więcej informacji na stronie organizatora.