Przewozy Regionalne zapewnią dodatkowe połączenia na Poland’rock festiwal 2019

19 czerwca 2019, 10:15 Alert
EN57 pociąg Polregio
fot. Polregio

Spółka „Przewozy Regionalne” informuje, iż w efekcie konstruktywnych rozmów z organizatorami przewozów podjęta została decyzja o zorganizowaniu dodatkowych połączeń dalekobieżnych na Poland’rock festiwal 2019  w Kostrzyniu.

Chodzi o pociągi w następujących relacjach:

  1. Rzeszów – Kraków – Katowice – Wrocław – Kostrzyn
  2. Białystok – Warszawa – Łódź – Poznań – Kostrzyn
  3. Olsztyn – Gdańsk – Szczecin – Kostrzyn
  4. Kraków – Kielce – Katowice – Wrocław – Kostrzyn
  5. Kędzierzyn Koźle – Opole – Wrocław – Poznań – Kostrzyn.

Powyższe połączenia mają zostać skomunikowane z rozkładową ofertą firmy.-  O szczegółach będziemy informowali w najbliższym czasie – podaje spółka.

„Pasażerowie są dla nas najważniejsi. Cieszy nas, iż bardzo dobra współpraca z udziałowcami w zakończonym sukcesem procesie restrukturyzacji Spółki jest kontynuowana również przy okazji ważnych dla społeczeństwa wydarzeń.” – mówi Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu Spółki „Przewozy Regionalne”. „Tegoroczna oferta na obsługę festiwalu musiała zostać zmniejszona do możliwości operacyjnych przewoźnika, który w procesie restrukturyzacji dostosował m.in. ilość taboru i liczbę pracowników do obsługi standardowych połączeń służących naszym pasażerom w codziennych dojazdach np. do szkół czy do pracy.” – dodaje Prezes Zgorzelski.

Jednocześnie Spółka zawiadamia, iż do Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego została skierowana oferta dotycząca wzmocnienia lokalnych połączeń kolejowych na terenie województwa w okresie festiwalu.

Przewozy Regionalne