Orlen wraca z rabatem dla kierowców. Tańsze paliwo dla użytkowników Orlen Vitay

27 czerwca 2024, 09:30 Alert

W wakacje paliwa Efecta na stacjach Orlen będą tańsze o 35 groszy za litr, a dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny – o 45 groszy za litr. Dzięki wakacyjnej promocji, nowi i obecni użytkownicy aplikacji Orlen Vitay będą mogli obniżyć koszty letnich wyjazdów. Promocja obowiązuje od 28 czerwca do 1 września br., w każdy weekend, umożliwiając zakup do 400 litrów benzyny lub oleju napędowego po obniżonej cenie.

PKN Orlen. Fot. Jędrzej Stachura
PKN Orlen. Fot. Jędrzej Stachura

Promocja paliw Efecta zaczyna się 28 czerwca i obowiązuje w piątki, soboty i niedziele aż do 1 września. Każdy użytkownik aplikacji Orlen Vitay może skorzystać z rabatu do ośmiu razy, z limitem 50 litrów na jedno tankowanie. Po przekroczeniu tego limitu, reszta paliwa będzie naliczana po regularnej cenie.

Aby skorzystać z promocji, należy być zarejestrowanym użytkownikiem programu Vitay w aplikacji Orlen Vitay. Nowi klienci mogą dołączyć do promocji po rejestracji w aplikacji. Użytkownicy z Kartą Dużej Rodziny otrzymają dodatkowy rabat, łącznie oszczędzając 45 groszy na litrze. Płatność za paliwo z rabatem można dokonać gotówką, blikiem lub kartą płatniczą, z możliwością otrzymania paragonu lub faktury. Promocja nie łączy się z innymi rabatami, takimi jak Biznestank czy Orlen w Portfelu.

Program Vitay, z którego korzysta już 6,7 miliona użytkowników, umożliwia zbieranie punktów za zakupy na stacjach Orlen, które można wymieniać na nagrody lub przeznaczać na cele charytatywne.

Oprócz niższych cen paliw, Orlen oferuje w czasie wakacji szeroką ofertę gastronomiczną Stop Cafe oraz dodatkowe usługi, w tym możliwość płatności bezpośrednio przy dystrybutorze lub u Mobilnego Kasjera na 375 stacjach w Polsce.

Orlen / Mateusz Gibała

Jakóbik: Dekoncentracja gazowa Polski