II Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy 2016

4 października, 2016 godz. 23:52
header-z-logiem-nad-tekstem

Europejskie Centrum Biznesu oraz Główny Partner Merytoryczny Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016. Szczyt odbędzie się w dniu 5 grudnia 2016 r., w Warszawie w Hotelu Marriott. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.

Już po raz II organizatorzy proszą Państwa do udziału w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym, do którego zapraszani są w charakterze Prelegentów czołowi przedstawiciele świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu. W ramach tegorocznej edycji Szczytu prelegenci skoncentrują się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. W ramach zaplanowanych debat zostaną przeprowadzone dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.

Na zakończenie Szczytu odbędzie się uroczysta kolacja z Galą Bursztyn Polskiej Gospodarki podczas której zostaną przyznane tegoroczne statuetki Bursztyn Polskiej Gospodarki 2016 oraz wyróżnienie specjalne w postaci Honorowego Bursztynu Polskiej Gospodarki 2016.

Więcej informacji: osg2016.pl

Program: osg2016.pl/program

Rejestracja: osg2016.pl/rejestracja-uczestnictwa