IX edycja Forum Technologii w Ciepłownictwie i Energetyce – Spalanie Biomasy

6 września, 2019 godz. 16:04
IX jesienne Forum Technologii w Ciepłownictwie i Energetyce pod patronatem medialnym BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do udziału w IX jesiennym Forum Technologii w Ciepłownictwie i Energetyce – Spalanie Biomasy pod patronatem BiznesAlert.pl. W tym roku przedstawiciele branży spotykają się w dniach 24-25 października 2019 w Łodzi, a zaszczytny tytuł Gospodarza Honorowego nad tegorocznym Forum objęła VEOLIA Energia Łódź.

Już po raz dziewiąty podczas dwóch dni Forum będziecie Państwo mieli doskonałą okazję do rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zarówno podczas części konferencyjnej, w kuluarach jak i w trakcie kolacji – dlatego już dziś warto wpisać termin najważniejszego jesiennego spotkania branży do swojego kalendarza.

Co w programie wydarzenia?

– aktualne regulacje

– kogeneracja – wsparcie z Aukcji OZE czy CHP?

– trendy technologiczne na rynku biomasy

– biomasa kontra RDF – na które paliwo postawić?

– case study z przeprowadzonych inwestycji

– biomasa w ciepłownictwie i energetyce

– finansowanie inwestycji

– kolacja

– warsztaty

– zwiedzanie Elektrociepłowni

Kto weźmie udział?

Na naszym wydarzeniu spotkasz cały przekrój rynku począwszy od regulatorów, po potencjalnych i obecnych wytwórców ciepła i energii z biomasy, producentów i dostawców biomasy, dostawców technologii, dostawców surowca, jak również firmy inżynieryjne i badawcze.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na www.powermeetings.eu oraz pisząc na adres: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu

Zapraszamy do udziału, z pewnością warto dołączyć do nas w Łodzi!